Deelnemers- en teamleiderscodes

Met de Deelnemerscode kunt u verkeersregelaars uitnodigen voor een evenement. U kunt, na inloggen op Verkeersregelaarsexamen.nl, via “open takenmenu” in de oranje balk onder organisator kiezen voor “verkeersregelaars uitnodigen”. 

Na hierop te klikken kunt u uw evenement selecteren. Vervolgens krijgt u een hulpscherm met een aantal vragen. U kunt deze beantwoorden of kiezen voor “sla deze hulp over”. Hierna volgt het overzicht van uw evenement, waar u ook de deelnemers- en teamleiderscode kunt vinden. Indien u in de e-mail waarin de goedkeuring staat, klikt op “verkeersregelaars uitnodigen” dan volgen ook bovenstaande stappen.

Met een teamleiderscode kunt u de verkeersregelaarsinzetlijst inzien. Maar men kan geen e-instructie volgen met deze code.

Wat vond u van dit artikel?