Een examen beoordelen

Met de Gedelegeerden App kan gemakkelijk en snel de uitslag van een examen worden doorgegeven. Deze toepassing vervangt de papieren kandidatenlijst en verkort daarmee de doorlooptijd aanzienlijk. De Gedelegeerden App is te gebruiken op zowel een desktop als een smartphone. Wij adviseren de toepassing te openen via Google Chrome. In verband met het verwerken van persoonsgegevens in de toepassing is het aanbevolen om deze uitsluitend te gebruiken op door politie uitgegeven apparaten.

Mogelijkheden

  • Inzien van toekomstige en verleden examens (tot één jaar terug)
  • Beoordelen van een kandidaat middels vastgestelde criteria
  • Opmerkingen plaatsen bij een kandidaat of bij een beoordelingsonderdeel
  • Wijzigen van gegevens van een kandidaat
  • Downloaden van een examen rapport

Kandidatenlijst

Het is nog steeds mogelijk om de papieren kandidatenlijst te gebruiken bij het examen en deze op te sturen naar SVNL na afronding. 

Nog geen inloggegevens?

Gelieve een verzoek per e-mail te sturen naar examen@verkeersregelaarsexamen.nl vanaf uw politie e-mailadres (@politie.nl).