Verschillende soorten functies

Evenementenverkeersregelaar

Een evenementenverkeersregelaar is een vrijwilliger die specifieke verkeersregelende taken uitvoert die beschreven staan in de post- en taak instructie welke is opgesteld door de evenementenorganisatie. Hiervoor dient de vrijwilliger een online instructie te volgen.  

Beroepsverkeersregelaar

Een beroepsverkeersregelaar is professioneel opgeleid voor het uitvoeren van verkeersregelende taken. De bevoegdheden zijn ook uitgebreider als van een evenementenverkeersregelaar. De beroepsverkeersregelaar mag alleen werkzaamheden uitvoeren voor de werkgever met een geldige aanstellingspas.

Transportbegeleider

Een transportbegeleider wordt ingezet voor het begeleiden van lange, hoge en brede transporten ook wel exceptionele transporten genoemd. De bevoegdheden zijn uitgebreider dan van een beroepsverkeersregelaar.

Wat vond u van dit artikel?