Betalen via Aanstellingspas.nl

Aan de verschillende soorten aanvragen via Aanstellingspas.nl zijn kosten verbonden. Deze betaling kunt u gemakkelijk voldoen. Na het afronden van een aanvraag wordt deze in de winkelmand (rechts bovenin in het scherm) geplaatst. Wanneer u geen verdere aanvragen weer wilt doen kunt u de bestelling betalen. Het betaalproces kunt u starten vanuit de winkelmand. Nadat de betaling is ontvangen nemen wij de bestelling in behandeling.

Betaling via iDeal

Betalingen via iDeal kunnen direct worden voldaan. Doordat wij deze betaling gelijk ontvangen wordt uw bestelling op deze manier het snelst in behandeling genomen. Tijdens het betalen wordt u doorgeleid naar een aparte betaalpagina. U kunt hier kiezen voor uw eigen bank. Vervolgens kunt u de betaling voldoen zoals u gewend bent. De bijhorende factuur vindt u onder het kopje ‘Bestellingen’.

Betaling via bankoverschrijving

Bij de betaling via een bankoverschrijving is het belangrijk om de juiste gegevens te melden. Stichting Mollie Payments heeft het vermelde referentienummer nodig om de betaling te kunnen verwerken. U dient de betaling te voldoen op het aangegeven rekeningnummer onder vermelding van het referentienummer (inclusief streepjes). De juiste betalingsgegevens vindt u op de factuur. Deze factuur vindt u onder ‘Bestellingen’.

Voor meer informatie over de betalingen via de website van Stichting Mollie Payments

Referentie- of inkoopnummer op de factuur

U kunt dit invullen tijdens het afrekenen van uw bestelling onder het kopje “Referentie”.

Wat vond u van dit artikel?