Beëindiging werkzaamheden bij een gemeente

Als een ambtenaar uit dienst treedt of als de werkzaamheden wijzigen, dan dient de Aanstellingspas bij de gemeente te worden ingeleverd. U kunt een verzoek sturen naar helpdesk@aanstellingspas.nl om de Aanstellingspas ongeldig te laten verklaren. U vermeldt hierbij de voorletters en achternaam, geboortedatum, pasnummer en de reden (bijvoorbeeld: uit dienst). De Aanstellingspas is hierna ongeldig, maar de aanstelling blijft geldig tot de einddatum.

De ingeleverde Aanstellingspas kunt u vernietigen of opsturen naar:

Verkeerscentrum Nederland
Postbus 1500
4700 BM Roosendaal

Indien de beroepsverkeersregelaar weer werkzaamheden gaat uitvoeren, kan de aanstelling weer geactiveerd worden via de optie ‘Omzetting/bijplaatsing aanvragen’. Er wordt dan een nieuwe Aanstellingspas verstrekt. Let op: De einddatum van de aanstelling mag niet langer dan zes maanden verlopen zijn op het moment van aanvraag. Indien dit wel het geval is, dient de beroepsverkeersregelaar opnieuw examen te doen.