Examens voor beroepsverkeersregelaars

Tijdens het examen voor beroepsverkeersregelaars wordt door de examinator en een gedelegeerde namens de politie, bepaald of een kandidaat over de benodigde vaardigheden beschikt om het beroep veilig te kunnen beoefenen. De kandidaat wordt beoordeeld volgens de criteria op het beoordelingsformulier. De gedelegeerde geeft de uitslag door aan Stichting Verkeersregelaars Nederland (SVNL).

Tijdens het examen kan de gedelegeerde gebruik maken van de Gedelegeerden App. Via deze app kan de uitslag eenvoudig worden doorgegeven aan SVNL. Dit verkort de doorlooptijd aanzienlijk.

Het examen wordt uitgevoerd op een vooraf goedgekeurd kruispunt. Deze goedkeuring wordt verstrekt door SVNL. Mocht een kruispunt niet op de lijst staan van goedgekeurde kruispunten staan, dan kunt u deze aanmelden via examen@verkeersregelaarsexamen.nl. SVNL laat dit onderzoeken en plaatst deze vervolgens na goedkeuring op de lijst. Uitsluitend na goedkeuring kunnen er examens worden afgenomen op het betreffende kruispunt.

Wat vond u van dit artikel?